loader
Metody zarabiania przez internet

Praca w domu – 30 pomysłów na pracę przez Internet cz. II

16. Tworzenie notatek wizualnych

Notatki wizualne budzą coraz większe zainteresowanie. Graficzny skrót najważniejszych informacji to opcja w wielu miejsca wykorzystywane rozwiązanie, które świetnie się sprawdzi. Notatki wizualne można także tworzyć odręcznie albo przez specjalny program graficzny.

17. Webinary

Podobnie jak kursy online to doskonała opcja dzielenia się widzą, ale również będzie można na tej wiedzy dobrze zarabiać. To świetna forma pracy z domu, gdy samemu ma się kontrole nad swoim czasem.

18. Kursy online

To pomysł na biznes i będzie można do realizować na początek po godzinach. Jeśli przygotuje się dobre kursy to będzie można między innymi wypracować sobie zadowalający zysk pasywny, więc warto o tym pomyśleć, jeśli ma się pomysł na jakiś ciekawy kurs.

19. Własny e-book

Przygotowanie własnej książki albo ebooka to przede wszystkim ciekawy sposób na dodatkowe źródło dochodu. Taka praca w domu wiąże się z tym, że będzie się spędzać sporo czasu na tworzeniu własnych pomysłów a potem na ich spisywaniu.

20. Tworzenie botów

Kilka lat temu strony były najważniejszym elementem dla każdej firmy tak obecnie tworzy się czatboty. Jeśli chodzi o takie opcje to rynek, których będzie się w kolejnych latach dobrze rozwijał i czatboty będą zyskiwać na popularności.

21. Zlecenia SEO

Wiele firm szuka ekspertów, którzy pozwolą rozwijać strategię SEO czy SEM, a nawet takie drobne działania. W czasach, gdy na Facebooku mamy coraz mniej ruchu i pojawiają się mniejsze zasięgi trzeba szukać rozwoju w ramach wyszukiwarek, by zyskiwać sobie klientów.

22. Tworzenie strategii

Nie każdy ma głowę do tego typu zadań i dlatego jeśli ktoś ma w tym zakresie doświadczenie to będzie mógł to wykorzystać. Prowadzić można konsultacje, szkolenia czy angażować się w organizacje tego typu planów.

Zarządzanie projektem

23. Zarządzanie projektami i praca jako wirtualny Project Manager

Jeśli ktoś jest dobry w zarządzaniu to praca związana z tym, że zarządza się projektami i może być to ciekawa opcja. Wiele sektorów w branży internetowej takich osób potrzebuje.

24. Reasercher

Zanim stworzy się treść będzie trzeba dobrze się do tego przygotować i sprawdzić różne fakty. Wielu twórców realizuje prace kreatywną, a właśnie sprawdzanie informacji a więc research zleca innym.

25. Tworzenie i montowanie filmów na zlecenie

Forma wideo w sieci jest bardzo popularna i w związku z tym mamy coraz większe zapotrzebowanie na osoby, które podejmą się edycji a także montażu takich materiałów. Taka praca w domu wymaga umiejętności montażu, ale zarobki mogą być niezłe.

26. Własny kanał na YouTube

To podobna opcja, gdy chodzi o blogowanie, ale w tym przypadku będzie się tworzyć materiały wideo zamiast treści, które będą przygotowywane w formie pisanej.

27. Sprzedaż przez Internet

jeszcze inny pomysł to prowadzenie sprzedaży w sieci. Można wystawiać na Allegro różne produkty, których się nie używa, albo rozpocząć sprzedaż konkretnych produktów z branży, którą będziecie chcieli się zajmować.

28. Tworzenie własnej biżuterii lub kosmetyków

To opcja podobna do poprzedniej, jednak sprzedaje się produkty, które wcześniej samodzielnie się przygotuje. Wykorzystać można do tego sprzedaż nie tylko w serwisach aukcyjnych, ale również przez serwisy ogłoszeniowe.

29. Doradztwo finansowe lub księgowość

Jest wiele różnych platform, na których samodzielnie można prowadzić księgowość, ale wiele osób i tak sobie z tym nie radzi. Dlatego dla tych osób zaproponować można pomoc w prowadzeniu firmowej księgowości.